Som besökare på Modette samtycker du till användandet av s.k. cookies och adblockeridentifiering för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!

Mest läst

21 favoriter från modeveckans final-dag

2 av 22

Helena Ekström – helenaekstrom.com

3 av 22

Emma Hahmann @thestreetchic och Agnes Hedengård @hedengard

4 av 22

Celeste Cambaza @celeste.cambaza

5 av 22

Cecilia Norden @cecilianorden

6 av 22

Nadia Kandil – nadiakandil.com

7 av 22

Darja Barannik @darjabar

8 av 22

Cecilia Tutti, ceciliatutti.se och Elinor Nystedt @elinornystedt och Jenny Vogel @jennysvogel

9 av 22

Marine Puumala @marinepuumala

10 av 22

Karin Törnblom @frktornblom

11 av 22

Sara Sandahl

12 av 22

Elin Frendberg @elinfrendberg och Lin Sällström @linsallstrom

13 av 22

Frida Zetterström @frilansfrida

14 av 22

Meghan Scott @meglesswonder

15 av 22

Siska Wigardt @siskawigardt

16 av 22

Mikalea Höök @mikaelahook

17 av 22

Marie-Emilie @mimietome

18 av 22

Ingrid Wenell @fashionvein

19 av 22

Felicia Lindehag @heavenfelicia

20 av 22

Jessica Mittelton @artofficialagency

21 av 22

Lisa Liljenberg

22 av 22

Martina Axtelius @martinaaxtelius

Dela på Pinterest
Stockholm Fashion Week lider mot sitt slut. Här är 21 looks från sista dagen du måste se!

Av: Elin Nilsson

Foto Josefine Lundhall

Gilla Modette på Facebook!