Mest läst

21 favoriter från modeveckans final-dag

2 av 22
Helena Ekström – helenaekstrom.com. Foto: Foto: Josefin Lundhall
3 av 22
Emma Hahmann @thestreetchic och Agnes Hedengård @hedengard. Foto: Foto: Josefin Lundhall
4 av 22
Celeste Cambaza @celeste.cambaza. Foto: Foto: Josefin Lundhall
5 av 22
Cecilia Norden @cecilianorden. Foto: Foto: Josefin Lundhall
6 av 22
Nadia Kandil – nadiakandil.com. Foto: Foto: Josefin Lundhall
7 av 22
Darja Barannik @darjabar. Foto: Foto: Josefin Lundhall
8 av 22
Cecilia Tutti, ceciliatutti.se och Elinor Nystedt @elinornystedt och Jenny Vogel @jennysvogel. Foto: Foto: Josefin Lundhall
9 av 22
Marine Puumala @marinepuumala. Foto: Foto: Josefin Lundhall
10 av 22
Karin Törnblom @frktornblom. Foto: Foto: Josefin Lundhall
11 av 22
Sara Sandahl. Foto: Foto: Josefin Lundhall
12 av 22
Elin Frendberg @elinfrendberg och Lin Sällström @linsallstrom. Foto: Foto: Josefin Lundhall
13 av 22
Frida Zetterström @frilansfrida. Foto: Foto: Josefin Lundhall
14 av 22
Meghan Scott @meglesswonder. Foto: Foto: Josefin Lundhall
15 av 22
Siska Wigardt @siskawigardt. Foto: Foto: Josefin Lundhall
16 av 22
Mikalea Höök @mikaelahook. Foto: Foto: Josefin Lundhall
17 av 22
Marie-Emilie @mimietome. Foto: Foto: Josefin Lundhall
18 av 22
Ingrid Wenell @fashionvein. Foto: Foto: Josefin Lundhall
19 av 22
Felicia Lindehag @heavenfelicia. Foto: Foto: Josefin Lundhall
20 av 22
Jessica Mittelton @artofficialagency. Foto: Foto: Josefin Lundhall
21 av 22
Lisa Liljenberg. Foto: Foto: Josefin Lundhall
22 av 22
Martina Axtelius @martinaaxtelius. Foto: Foto: Josefin Lundhall
Dela på Pinterest
Stockholm Fashion Week lider mot sitt slut. Här är 21 looks från sista dagen du måste se!

Av: Elin Nilsson

Foto Josefine Lundhall

Gilla Modette på Facebook!