Deltagarna i Bachelorette 2024 – det heter killarna på Instagram

Deltagarna i Bachelorette 2024 – det heter killarna på Instagram! - Foto: Robert Jadenfeldt/TV4/Pressbild
Dela på Pinterest
Här hittar du vad deltagarna i "Bachelorette" 2024 heter på Instagram! Spana in listan med killarna här!

En ny säsong av "Bachelorett" är igång och med startar nya kärleksäventyr. Den här gången är det Sonja Livbom, en 29-årig tjej från Nacka, som är huvudperson i tv-programmet. 

Sonja Livbom söker kärleken i Bachelorette 2024 

Med sig på resan har hon ett gäng olika killar, som alla har som mål att hitta kärleken i Sonja, och samtidigt få henne att bli kär i dem. 

Programledare är Edvin Törnblom

Foto: TV4/Pressbild 

Det heter deltagarna i "Bachelorette" 2024 på Instagram 

Vem som får sista rosen återstår att se, men om du under säsongens gång är nyfiken på alla deltagare kan du spana in vad de heter på Instagram här! 

Sonja Livbom heter @livbom på Instagram. 

Valentin Kronlund heter @valentin.gif på Instagram. 

Joel Planås heter @joelplanos på Instagram. 

William Palmblad heter @williampalmblad på Instagram. 

Joar Lavold heter @joarlavold på Instagram. 

Robin Nevelin heter @robinnevelin på Instagram.  

Emil Johansson heter @emiljhn på Instagram. 

Christopher Stein heter @christophersteein på Instagram. 

Ian Ferrara heter @ianferrara på Instagram. 

Renzo Pinto heter @renzopinto_ på Instagram. 

Anton Myhrvold heter @antonmyhrvold på Instagram. 

Mathias Jonsson heter @mathias.jonsson på Instagram. 

Daniel Thorp heter @danielht på Instagram. 

Alieu Dampha heter @alieudamphaa på Instagram. 

Patrik Kronström heter @patrikkronstrom på Instagram. 

Osama Alrahhal heter @osamaalrahhal på Instagram. 

Alfred Ödling heter @alfredodling på Instagram. 

Lucas Sjöberg heter @fitspolurre på Instagram. 

Fler killar ansluter under säsongen.